Midea’ya bir ödül de Polonya’dan

16/04/2020by volkan0
https://hausluft.com/wp-content/uploads/2020/04/WhatsApp-Image-2020-04-16-at-15.32.22.jpeg

Midea, Polonya’daki bu yılki Ulusal “Costumer Laurel”  Yarışmasında “Mükemmel Kalite ve Yenilikçi Klimalar” unvanını kazandı

Bu yıl, Midea markası, Polonyalı müşteriler tarafından iklimlendirme sektöründe seçkin pazar lideri olarak seçildi ve Polonya pazarı için mükemmel kalitede ve yenilikçi klima cihazları sağlamak için “Costumer Laurel” yarışmasında Altın Amblem olarak ödüllendirildi. .

“Costumer Laurel” ödülü, Polonya’da ülke genelinde, halkın çeşitli kategorilerdeki en popüler ürün, hizmet ve markaları kabul etmesini sağlamak amacıyla gerçekleştirilen, hedef kitleler yerli şirketler, üreticiler ve hizmet sağlayıcılarıdır. Yerel en büyük ulusal gazetelerde promosyon takviyeleri yayıncısı tarafından düzenlenen plebisit oyları prestij ve geniş onaylama anlamına geliyor.

Bu nedenle, Polonya ve hatta Orta Avrupa bölgesindeki müşterilerimiz tarafından güvenilen ve takdir edilenler için çok gurur ve minnettarız. Midea iklimlendirme ürünlerinin tutarlı ve güvenilir kalitesi, cihazlar en modern 4.0 fabrikalarında akıllı üretim ile üretildiğinden emin olabilir. Yüzlerce montaj robotu daha iyi üretim verimliliği ve ürünün kalitesini kolaylaştırır.

“Costumer Laurel” sertifikası, Midea markasının iklimlendirme cihazlarının üretiminde küresel liderliğini tanımaktadır. Midea, müşterilerinin beklentilerini karşılamak için sürekli olarak övgü alan iklimlendirme ürünlerini ve hizmetlerini kalite ve yenilikle sunacaktır.

volkan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://hausluft.com/wp-content/uploads/2020/01/logo-white.png
Midea TürkiyeMerkez İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Midea Türkiye - Hausluft yenilik ve duyurularından haberdar olmak için bizi takip edin.

2020 Hausluft Endüstriyel Anonim A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by SampleDigitalLab