Pazartesi - Cuma08:30 - 18:00
Midea Türkiye:Şerifali Mah. Kıble Sok. No:40 Ümraniye/İstanbul
Bizi Takip Edin!

Midea&Manchester City Ortaklığı - Midea Türkiye Resmi Distribütörü | Hausluft Endüstriyel

26/01/2020by volkan0

Manchester City, Tüketici Cihaz Devi Midea ile olan Yeni Küresel Ortaklığını Duyurdu.

Manchester City Operasyon Direktörü Omar Berrada, Midea’yı City ailesine memnuniyetle karşıladı ve şöyle dedi: “Sezonun ikinci yarısına girdiğimizde, bizi etkileyen Midea gibi lider bir marka ile birlikte çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. onların operasyonu ve hırsı. İnovasyona benzer bir felsefeyi ve yaklaşımı paylaşan kuruluşlarla uyum sağlamak bizim için önemlidir ve bu ortaklığın hayata geçmesinden heyecan duyuyoruz. ”

 

Midea, önümüzdeki aylarda önemli maç günlerinde entegre markalaşma ve aktivasyonlarla Etihad Stadyumu çevresinde bulunacak. Ev aletleri devi ayrıca 2019/2020 sezonunun geri kalanı için yenilikçi bir dijital kampanya geliştirmeyi planlıyor.

 

Midea Uluslararası Ticaret Bölümünde Marka ve İletişim Başkanı Brando Brandstaeter şunları söyledi: “Midea muhtemelen dünyanın dört bir yanındaki birçok tüketicinin farkına varmaya başladı ve City’nin yardımıyla büyük bir adım atmayı hedefliyoruz. Midea çok büyük, biz ev aletleri sektöründe dünyanın en kapsamlı ürün yelpazelerinden birini sunuyoruz. Son 2 yıldır doğru ortağı arıyoruz ve hayranları için yukarıda ve öteye gitme felsefemizi paylaşan bir organizasyon olan Manchester City ile mükemmel bir eşleşme bulduğumuz için heyecanlıyız. Midea’da, tüketici odaklı ve problem çözme yaklaşımını benimseyerek şaşırtıcı derecede kolay çözümler sunmaya inanırken, City küresel hayranlarına sahada sadece 90 dakikadan fazla cazip futbol sunuyor. Aynı değerleri sadece kazanmakla değil, anlamlı olarak kazanmakla da paylaşıyoruz. Bizler arasındaki sinerjinin iki marka bizi yepyeni bir seviyeye taşıyacak. ”

 

 

 

Midea ve Midea Grubu Hakkında Midea

, 2019’un Global Fortune 500’de 312. sırada yer alan lider bir küresel yüksek teknoloji şirketi olan Midea Group’un ev aletleri sektöründe 10’un üzerinde markasından biridir. Midea Group’un işi, ev aletlerinin ötesine geçmekte ve HVAC gibi iş sütunlarından oluşmaktadır , robotik ve otomasyon, akıllı ev ve IoT ile akıllı lojistik ve bileşenler. Midea Group’un tüm işletmeleri tek bir kredi için çalışıyor: #İnsanlaştırma Teknolojisi.

Midea Ev Aletleri markası, hava işleme (ticari ve konut klima çözümleri), soğutma, çamaşırhane, büyük mutfak ve pişirme aletleri, küçük mutfak aletleri, su aletleri, zemin bakımı ve aydınlatma.

Midea, tüketici odaklı ve problem çözme yaklaşımını benimseyerek şaşırtıcı derecede kolay çözümler sunmaya inanıyor. Geleceğin ötesine geçmek, sürekli olarak tüketicilerimizin değişen talebini karşılamak ve keşfetmek.

Midea, diğerleri arasında dünyanın 1 numaralı Tüketici Cihaz Üreticisi [1] , dünyanın 1 numaralı Hava Arıtma Markası [2] , dünyanın 1 numaralı Büyük Cihaz Üreticisi [3] ve dünyanın 1 numaralı Küçük Mutfak Aletleri Markasıdır [4] .

Midea’nın dünya çapında 34 üretim merkezi ve 200’den fazla ülke ve bölgedeki 150.000’den fazla çalışanı, 2018’de yıllık 39.5 milyar ABD dolarından fazla gelir elde etti. Midea’nın dünya çapında 28 inovasyon merkezi ve Ar-Ge’ye olan güçlü bağlılığı, tarihi.

 

https://www.midea-group.com/Our-Businesses/home-appliances/midea

https://www.mancity.com/news/club-news/club-news/2020/january/man-city-announce-midea-partnership

 

[1] “Midea – Dünyanın 1 Numaralı Tüketici Cihazları Üreticisi”

Kaynak: Euromonitor International Limited; Tüketici Cihazları 20ed, bulaşık makinesi / soğutma cihazı / ev çamaşırhane aletleri / büyük pişirme cihazı / mikrodalga fırın / klima üretimini, birim cinsinden üretici hacmini, 2019 verilerini içeren tüketici cihazı başına tanımlanmıştır.

[2] “Midea – Dünyanın 1 Nolu Hava Arıtma Markası”

Kaynak: Euromonitor International Limited; Tüketici Cihazları 20 adet perakende satış hacmi, 2019 verileri.

[3]  “Midea – Dünyanın 1 Numaralı Beyaz Eşya Üreticisi”

Kaynak: Euromonitor International Limited; Tüketici Cihazları 20ed, Başlıca cihaz kategorisi tanımı, birim olarak üretici hacmi, 2019 verileri.

[4]  “Midea – Dünyanın 1 Numaralı Küçük Pişirme Aletleri Markası”

Kaynak: Euromonitor International Limited; Tüketici Cihazları 20ed, Küçük Pişirme Aletleri kategorisi tanımı, birim satış hacmi, 2019 verileri.

volkan

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

https://hausluft.com/wp-content/uploads/2020/01/logo-white.png
Midea TürkiyeMerkez İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Midea Türkiye - Hausluft yenilik ve duyurularından haberdar olmak için bizi takip edin.

2020 Hausluft Endüstriyel Anonim A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by SampleDigitalLab