Midea Hakkında [Maɪˈdɪa]

Midea Group Hakkında
Genel Bakış

Midea, 1968 yılında kurulduğundan bu yana dünya çapında operasyonları ile, bir zamanlar yerel bir atölyeden önde gelen tüketici aletleri ve ısıtma, havalandırma ve klima (HVAC) sistemleri üreticisi olarak büyüdü. Kırk yıllık kalıcı büyüme, 2015 yılında küresel cirosunu 22 milyar doların üzerine çıkardı. Midea’nın Çin’de ve dünyada yaklaşık 100.000 çalışanı bulunmaktadır.

Midea, piyasa taleplerine, uygun maliyetli operasyonlara ve tüketici memnuniyetine hızlı bir şekilde yanıt vererek değer yaratmaya inanmaktadır. Sonuç olarak Midea, bu talepleri karşılamak için kapsamlı bir ürün portföyü ve geniş üretim kapasitesine sahiptir. Midea’nın entegre araştırma ve üretim süreci, farklı bir yenilikçi ama uygun fiyatlı ürün yelpazesiyle dünya çapındaki yaşam tarzlarını zenginleştirmeye yardımcı olur.

Bugün Midea, dünya çapında yükselen bir dev ve Çin’in önde gelen markalarındandır. Şirket Vietnam, Beyaz Rusya, Mısır, Brezilya, Arjantin ve Hindistan’daki üretim üsleri ile faaliyetlerini küreselleştirmeye devam ediyor ve bunu diğer bazı ülkelerde ek tesisler takip ediyor. Midea, bu bölgelerdeki yerel tüketicilere daha iyi hizmet sunmak için birçok ülkedeki dağıtım ağını da genişletiyor.

Midea CAC, önde gelen tüketici elektroniği üreticisi ve ısıtma, havalandırma ve iklimlendirme çözümleri sağlayıcısı olan Midea Grubun önemli bir bölümüdür. Midea CAC, kurulusunun temellerinin dayandığı inovasyon geleneğini sürdürmekte ve HVAC sektöründe küresel bir lider olarak operasyonlarını sürdürmektedir.

Sürekli gelişime olan güçlü dürtüsü, Midea CAC’ı rekabetçi alanda ön plana çıkaran çıgır açan bir Ar-Ge departmanı yaratmıştır. Midea, bağımsız olarak devam ettirdiği bu çalışmaları ve diğer küresel kuruluşlarla yaptığı ortak iş birliği sayesinde dünyanın dört bir yanından müşterilerine binlerce yenilikçi çözüm sunmuştur.

Üç üretim üssümüz bulunmaktadır: Shunde, Chongqing ve Hefei. MCAC Shunde: VRF, Split Ürünler, Isı Pompası ve klima santralle ri/fan coil ünitelerine odaklanmış 38 ürün grubu. MCAC Chongqing: Su Soğutmalı Santrifüj/Vidalı/Scroll Sogutucular, Hava Sogutmalı Vidalı/Scroll Soğutucular ve klima santralleri/fan coil ünitelerine odaklanmış 14 ürün grubu. MCAC Hefei: VRF, Soğutucular ve Isı Pompası odaklanmış 11 ürün grubu.

Referans ProjelerReferans
Uygulamalar

Midea CAC, dünya çapında birçok prestijli projede kullanılmaktadır. 2018 Rusya Dünya Kupası Stadyumu, Abu Dabi'nin en büyük alışveriş merkezi Dalma Mall, Afrika Uluslar Kupasına ev sahipliği yapan Gobon stadyumu ve bir çok büyük projenin yanı sıra ulusal ve uluslararası bir çok işletmeye de çözüm ortağı olmaktadır.

Midea Türkiye İletişim BilgileriBize Ulaşın

Midea Türkiye; İstanbul, Şerifalide bulunan HausLuft merkez binası iletişim bilgileri:
Adres
Şerifali Mah. Kıble Sk. No:40 Ümraniye/İstanbul
Telefon
0216 499 04 76
4440705
E-mail
info@hausluft.com
Zorunlu Alanlar *

E-Bülten Aboneliği

Hausluft e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

E-Bülten İzinleri

E-bültene üye olduğunuzda gizlilik politikamızı onaylamış ve Hausluft fırsatları ile ürün/hizmet teklifleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.

https://hausluft.com/wp-content/uploads/2020/01/logo-white.png
Midea TürkiyeMerkez İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Midea Türkiye - Hausluft yenilik ve duyurularından haberdar olmak için bizi takip edin.

2020 Hausluft Endüstriyel Anonim A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by SampleDigitalLab