Hausluft

Gizlilik
Politikası

www.hausluft.com  web sitesi sayfalarını, şahsi herhangi bir bilgi vermeden ziyaret edebilir, firmamız ve projelerimiz hakkında bilgi alabilir, iletişim bilgilerimize ulaşabilirsiniz.

Bize özel bilgilerinizi vermeniz durumunda, bu bilgiler, sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece üçüncü bir şahıs veya firma ile paylaşılmayacaktır. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.

Sitemizin kullanımı sırasında oluşabilecek herhangi bir hata, kesinti, bilgi naklinde gecikme, bilgisayar virüsü, hat ve/veya sistem arızası sonucunda ortaya çıkabilecek doğrudan veya dolaylı zarar ve masraflardan www.hausluft.com sorumlu değildir.

www.hausluft.com  üçüncü şahıslar tarafından idare edilen internet sitelerine bağlantılar ve yönlendiriciler sağlamamaktadır.

Sitemizde yer alan bilgi, materyal ve bunların düzenlenmesi konusundaki telif hakları, Hausluft Endüstriyel Tic. Ve San. A.Ş. ‘ne aittir. Sitemizin içerdiği bilgi ve materyallere dair tüm telif hakları, tescilli marka, patent, entelektüel ve diğer mülkiyet hakları firmamızda saklıdır. Herhangi bir kişi/kuruluş, önceden firmamızdan yazılı iznini almadıkça, sitemizin belli bir kısmını başka bir web sitesinde kullanamaz veya sitemize başka bir web sitesinin bağlantısını kuramaz.

Gizlilik politikamız hakkında daha fazla bilgi almak isterseniz, bizimle her zaman www.hausluft.com  adresimizden iletişime geçebilirsiniz.

E-Bülten Aboneliği

Hausluft e-bülten üyeliği ile yeniliklerimizden haberdar olun.

E-Bülten İzinleri

E-bültene üye olduğunuzda gizlilik politikamızı onaylamış ve Hausluft fırsatları ile ürün/hizmet teklifleri için iletişim kurulmasına izin vermiş olursunuz.

https://hausluft.com/wp-content/uploads/2020/01/logo-white.png
Midea TürkiyeMerkez İstanbul
Bizi Takip EdinSosyal Medya Hesaplarımız
Midea Türkiye - Hausluft yenilik ve duyurularından haberdar olmak için bizi takip edin.

2020 Hausluft Endüstriyel Anonim A.Ş. Tüm Hakları saklıdır. Design by SampleDigitalLab